Liyakat Ödülü

Liyakat Ödülü

Değerli Üyelerimiz,

Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneğimiz, değerli üyelerimizin mesleğimizin ve derneğimizin bu güne gelmesindeki özveri ve katkılarını takdir ve tescili amacıyla, yeni bir ödül tanımlaması yapmıştır. “Liyakat Ödülü” mesleğimize araştırma, uygulama ve eğitim alanlarında kırk yıl veya daha fazla emek vermiş, Ulusal/Uluslararası seviyede katkılarda bulunmuş meslektaşlarımıza sunulmak üzere planlanmış olup, 27 Eylül 2018 tarihinde ZMGM 17 Ulusal Konferansımız esnasında gerçekleştirilen “Liyakat Ödülleri Töreni” özel oturumunda ödül koşullarını sağlayan meslektaşlarımıza sunulmuştur.  

Bu kapsamda 29 üyemize "Liyakat Ödülü" verilmiştir.  Liyakat ödülü alan hocalarımız ve meslektaşlarımızın isimlerini EK'teki sunumda görebilirsiniz.  
 
Liyakat Ödülü alan değerli meslektaşlarımıza mesleğimize yapmış oldukları katkılarıyla ülkemiz geoteknik mühendisliğine verdikleri hizmet ve genç meslektaşlarınız için oluşturdukları rol modellikleri için şükranlarımızı sunarız.

Liyakat Ödülü Kuralları

-ZMGM Derneği üyesi olmak
-Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği alanında eğitim, araştırma veya uygulama alanlarında en az 40 yıldır çalışıyor olmak
-Yaptığı çalışmalarla Ulusal ve/veya Uluslararası alanda mesleğe önemli katkılarda bulunmuş olmak

Saygılarımızla,
ZMGM Derneği Yönetim Kurulu

Öneri, istek ve sorularınız için:

Bize ulaşın