Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği 17. Ulusal Kongresi (ZM17)

26 September 2018 - 28 September 2018

Sayın ZMGM Derneği Üyeleri;
Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği 17. Ulusal Kongresi'nin; İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde gerçekleştirileceğini bildirmekten gurur duyuyoruz. Kongre; Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği himayesinde 26-27-28 Eylül 2018 tarihlerinde; İstanbul’un kalbi tarihi yarımadada bulunan İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecektir.
Kongre ile ilgili bilgileri görmek ve bildiri özetlerinizi göndermek için http://www.zmgm2018.org adresini ziyaret ediniz. Bildiri özetlerinizi bu adres üzerinden 22 Şubat 2018 tarihine kadar gönderebilirsiniz. 
17. Ulusal Kongrede mesleğimizin günümüzde kapsadığı tüm konular tartışılacaktır. Hedefimiz üç günlük bir beyin ve etkileşim fırtınası ile katılımcıların kongreden mümkün olan en büyük faydayı elde etmelerini sağlamaktır. Amaçladığımız etkileşim ve bilgi alışverişi forumu ancak sizlerin yoğun katkı ve katılımıyla gerçekleşecektir. Kongremize tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve kongrede görüşmeyi diliyoruz. 
Saygılarımızla; 
  
Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği 17. Ulusal Kongresi 
Düzenleme Kurulu