Üçüncü Uluslararası Çevre Geoteknolojisi; Geri Dönüşümlü Atık Malzemeler ve Sürdürülebilirlik Konferansı_18-20 Haziran 2020; İzmir

25 November 2019

Değerli ZMGM Üyeleri;
 
Üçüncü Uluslararası Çevre Geoteknolojisi; Geri Dönüşümlü Atık Malzemeler ve Sürdürülebilirlik Konferansı (The Third International Conference on Environmental Geotechnology; Recycled Waste Materials and Sustainability Engineering); EGRWSE-2020; 18-20 Haziran 2020 tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecektir (www.egrwse2020.com). Konferansa Dokuz Eylül Üniversitesi; İnşaat Mühendisliği; Geoteknik Anabilim Dalı ev sahipliği yapacaktır.
 
EGRWSE-2018 ve EGRWSE-2019 konferansları; Çevre geoteknolojisi; Sürdürülebilirlik ve Geri dönüştürülmüş atık malzemelerin kullanımı konusundaki en son araştırmaları kapsayan çok başarılı etkinlikler olmuştur. EGRWSE 2018 Hindistan’da National Institute of Technology (NIT) Jalandhar tarafından; EGRWSE 2019 Amerika Birleşik Devletleri’nde University of Illinois at Chicago tarafından düzenlenmiştir.
 
Katılımcılar kendi araştırmalarını sunmanın yanı sıra; çevre geoteknolojisi; geri dönüşümlü atıkların kullanımı ve sürdürülebilirlik konularındaki en son gelişmelerden; yeniliklerden ve ilerlemelerden haberdar olacak ve bu konular üzerinde tartışabileceklerdir. Katılımcılar karşılıklı işbirlikleri geliştirmek için birbirleriyle bağlantı kurma imkanı yakalayacaklardır. Konferansa kabul edilen makaleler Springer tarafından konferans kitabı olarak basılacak ve yayınlanan makaleler çeşitli indekler tarafından taranacaktır.
 
Sizleri “Üçüncü Uluslararası Çevre Geoteknolojisi; Geri Dönüşümlü Atık Malzemeler ve Sürdürülebilir Mühendislik Konferansı” nda İzmir’de ağırlamaktan mutluluk ve onur duyacağız.
 
 
Prof. Dr. Yeliz YÜKSELEN AKSOY
Düzenleme Kurulu Başkanı
 
Özet gönderimi için son tarih: 18 Aralık 2019   (www.egrwse2020.com)
Tam bildiri gönderimi için son tarih: 17 Nisan 2020
 
Türkiye’den katılımlar için kayıt ücretleri:
 
Erken Kayıt Ücreti: 400 TL                         Öğrenci Erken Kayıt Ücreti: 150 TL
 
Geç Kayıt Ücreti: 450 TL                             Öğrenci Geç Kayıt Ücreti: 200 TL
 
(Sorularınız için: egrwse2020@gmail.com)