Liyakat Ödül Töreni_27 Eylül 2018

22 November 2018

Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneğimiz; değerli üyelerimizin mesleğimizin ve derneğimizin bu güne gelmesindeki özveri ve katkılarını takdir ve tescili amacıyla; yeni bir ödül tanımlaması yapmıştır. “Liyakat Ödülü” mesleğimize araştırma; uygulama ve eğitim alanlarında kırk yıl veya daha fazla emek vermiş; Ulusal/Uluslararası seviyede katkılarda bulunmuş meslektaşlarımıza sunulmak üzere planlanmış olup; 27 Eylül 2018 tarihinde ZMGM 17 Ulusal Konferansımız esnasında gerçekleştirilen “Liyakat Ödülleri Töreni” özel oturumunda ödül koşullarını sağlayan meslektaşlarımıza sunulmuştur.  
Bu kapsamıda 29 üyemize "Liyakat Ödülü" verilmiştir.  Liyakat ödülü alan hocalarımız ve meslektaşlarımızın isimlerini EK'teki sunumda görebilirsiniz.  Ayrıca Liyakat ödül töreninde çekilen fotoğrafları da Link'ten görüntüleyebilirsiniz.
 
Liyakat Ödülü alan değerli meslektaşlarımıza mesleğimize yapmış oldukları katkılarıyla ülkemiz geoteknik mühendisliğine verdikleri hizmet ve genç meslektaşlarınız için oluşturdukları rol modellikleri için şükranlarımızı sunarız.